☎️ Centrála Šaľa + ESHOP: +421 917 955 557 (Po-Pá: 8:30-17:00) ✉️ E-mail: info@betalov.sk
Pro zobrazení zbraní a střeliva se prosím
přihlaste.

URAL-JC Cover Green lehká bunda

Vaše cena 79,95 € (1972,77 Kč)
Cena bez DPH 66,63 €
DPH 20%
Skladem Víc než 3 kusy
Dostupnost Do 24 hodín
Výrobce HART

Velikostní tabulky

Přestat sledovat cenu

Chcete být informováni o dostupnosti produktu?
Vyzkoušejte našeho hlídacího psa

Velikost

Nakupte ještě za 99,00 € a získejte dopravu ZADARMO.

Ural Green bunda vyrobená z lehké strečové tkaniny s úpravou proti hmyzu Tanatex® (kleště, komáry, mouchy...). Ideální pro použití  v teplém počasí nebo k převlékání přes běžné oblečení při podzimním nebo zimním lovu.

Lehká, prodyšná, plně pružná a rychleschnoucí síťovina proti hmyzu. Otvory na každé straně pro snadný vstup do kapes oblečení pod nimi. Elastický lem a manžety.  Látka je ošetřena Tanatex®, aby vás chránila před klíšťaty, mouchami, komáry a jiným hmyzem.

TANATEX

Aktivní složka, která činí oděvy napuštěné TANATEXEM odolné vůči hmyzu (kleště, komáry všeho druhu, štěnice, roztoči a různý létající a dotěrný hmyz) je syntetický pyrethroid, fungující na podobné bázi jako látky nalezené v květech jako například chryzantémy. Jedná se o permethrin, jehož používání doporučuje i světová zdravotnická organizace WHO jako účinný pesticid proti hmyzu, jelikož je pro hmyz toxický. Společně s výjimečnou pojivovou technologií dokáží oděvy vydržet až do 100 praní, takže ani po více praních neztrácí oděv své vlastnosti.

XTRETCH DYNAMIC

Produkty pod tímto označením obsahují 4- nebo 2-cestné strečové tkaniny vyrobené z elastických vláken. Je to funkční oblečení určené pro lov, nebo pro turistiku případně jiné outdoorové aktivity a je i velmi pohodlné pro běžné nošení. Můžete si být jisti, že naše oblečení XTRETCH DYNAMIC zvládne tlak náročných fyzických aktivit.

DRY SYSTEM

Technologie DRY SYSTEM přináší následující výhody vašemu oděvu:

  • Odvádí vlhkost od těla.
  • Prodyšnost.
  • Super lehký.
  • Rychlé schnutí látky.
  • Jednoduchá péče.

Produkty URAL jsou dimenzovány na 100 praní, používání neagresivních pracích prostředků a vyloučení aviváže mohou životnost odpuzujícího prostředku prodloužit. 100 praní pro myslivecké/rybářské oblečení znamená životnost produktu, neboť spíše ho „odederete“ než z něj stihnete vyprat odpuzující prostředek.

Katalogové číslo OB2634 / XHURJCG

Související produkty

Podobné produkty